Çarşamba 28 Ekim 2020

aydinlatma-0bank-0cesme-0sandalye-0masa-0copkovasi-0korkuluk-0postakutusu-0

AFYON Dinar Döküm Bank, Ferforje Bank, Oturma Bankı, Döküm Bank Ayakları, Döküm Bank imalatı

Kocaeli Döküm | CastWorld.com.tr olarak her zaman kaliteyi ucuza sunmayı ilke edindik ve döküm sandalye modellerimizi beğeninize sunduk.

Döküm banklar, ferforje banklar ve bank ayakları, demirin kesilip, bükülüp, kaynatılması ile değil, döküm madeninin eritilip kalıplara dökülmesi ile üretilir. Döküm bank, demir gibi çürüme özelliğine sahip değildir. İç mekan ve dış mekan kullanımlarına uygun olup, sade ve şık duruşları her zaman tercih sıralamasında en önlerde yer almalarını sağlar. Elektrostatik fırın boya ile birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Döküm banklar parklarda, bahçelerde, villalarda, mezarlıklarda ve daha birçok farklı uygulama alanlarında gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Dayanıklı oluşları ve eşsiz güzellikleri onlara farklı bir cazibe katmaktadır. Hemen hemen her yerde rastlayabileceğiniz bu şık döküm banklara direkt üreticisinden sahip olabilirsiniz.

Döküm bank ürünlerimizi AFYON Dinar Adliye, Afşar, Akça, Akçin, Akgün, Akpınarlı, Aktoprak, Alacaatlı, Alpaslan, Alpaslan, Altmışevler (60Evler), Atatürk, Avdan, Bademli, Bağcılar, Bağlar, Bahçelievler, Belenpınar, Bilgiç, Burunkaya, Bülüçalanı, Camikebir, Cerityaylası, Cumhuriyet, Cumhuriyet, Çağlayan, Çakıcı, Çamlı, Çapalı, Çayüstü, Çobansaray, Çürüklü, Dere, Dikici, Dombay, Dörtyol, Dumanköy, Eldere, Emniyet, Ergenli, Gençali, Göçerli, Gökçeli, Hürriyet, Ilıca, İncirli, İstasyon, İstiklal, İtfaiye, Kabaklı, Kadılar, Karabedir, Karahacılı, Karakuyu, Karataş, Kazanpınar, Keklicek, Kınık, Kızıllı, Konak, Korubaşı, Körpelli, Merkez, Ocaklı, Okçular, Otogar, Örnek, Palaz, Pancar, Pazar, Pınarbaşı, Pınarlı, Sanayi, Santral, Stadyum, Suçıkan, Sütlaç, Tatarlı, Tekin, Toptepe, Tugaylı, Üçlerce, Yakaköy, Yapağılı, Yelalan, Yeni, Yeşilçat, Yeşilhüyük, Yeşilyurt, Yeşilyurt, Yıprak, Yüksel mahallesi/köyü bölgelerine ve Türkiye'nin her yerine satmaktayız.

Yeni Ürün !!!

DÖKÜM MEYDAN ÇEŞMESİ
kd-341-dokum-meydan-cesmesi
kd-338-dokum-meydan-cesmesi
 
kd-340-dokum-meydan-cesmesi


 YENİ MASA AYAĞI

kd-401-dokum-masa-ayagi-aslan-ayak-arslan-ayak


 YENİ ÇEŞME

KD-330-dokum-cesme

iletisim

Merkez Ofis
Topselvi mah.Kemalpaşa cad.No:9/A
Kartal / İSTANBUL (TR)

Telefon
+90 (216) 353 39 20
+90 (216) 387 21 54

Faks
+90 (216) 374 81 31

Mail
Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

iletisim

Fabrika
Diliskelesi Mah. Liman Cad. No.:42 Dilovası Gebze / KOCAELİ (TR)

Telefon
+90 (262) 754 51 34

Faks
+90 (262) 754 51 08

Mail
Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Site Haritası