Salı 28 Kasım 2023

aydinlatma-0bank-0cesme-0sandalye-0masa-0copkovasi-0korkuluk-0postakutusu-0

ADANA Girne Döküm Çeşme, Hayrat, Ferforje Çeşme, Meydan Çeşmesi, Mezarlık Çeşmesi, Bahçe çeşmesi, Döküm Çeşme imalatı

Kocaeli Döküm | CastWorld.com.tr olarak her zaman kaliteyi ucuza sunmayı ilke edindik ve döküm sandalye modellerimizi beğeninize sunduk.

Döküm çeşmeler, meydan çeşmeleri, duvar çeşmeleri, ferforje çeşmeler gibi demirin kesilip, bükülüp, kaynatılması ile değil, döküm madeninin eritilip kalıplara dökülmesi ile üretilir. Hayrat da denilen bu çeşmeler, mermer çeşmeler ile her ne kadar benzeşmeseler de aynı işi işlevsellik anlamında görmektedir. Döküm çeşme, demir gibi çürüme özelliğine sahip değildir. İç mekan ve dış mekan kullanımlarına uygun olup, sade ve şık duruşları her zaman tercih sıralamasında en önlerde yer almalarını sağlar. Elektrostatik fırın boya ile birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Döküm çeşmeler mezarlıklarda, bahçe düzenlemelerinde, teraslarda, duvarlarda, organizasyon işlerinde ve daha birçok farklı uygulama alanlarında gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Dayanıklı oluşları ve eşsiz güzellikleri onlara farklı bir cazibe katmaktadır. Hemen hemen her yerde rastlayabileceğiniz bu şık döküm çeşmelere direkt üreticisinden sahip olabilirsiniz.

Döküm çeşme ürünlerimizi ADANA Girne 19Mayıs, Abdioğlu Büyük Kapılı, Abdioğlu Cumhuriyet, Abdioğlu Çotlu, Abdioğlu Düzce, Abdioğlu Esenler, Abdioğlu Herekli, Abdioğlu Kütüklü, Ağzıbüyük, Akdam, Akdeniz, Akıncılar, Akpınar, Alihocalı, Anadolu, Atakent, Bahçelievler, Baklalı, Başak, Belören, Camili, Cumhuriyet, Çamlıbel, Çatalpınar, Çatalpınar, Çelemli, Çorlu, Dadaloğlu, Danişment, Dedekorkut, Denizkuyusu, Dervişler, Eskimisis, Gazipaşa, Geçitli Cumhuriyet, Güneşli, Güveloğlu, Güzelevler, Haydaroğlu, Karacaoğlan, Kaşlıca, Kayarlı, Kazımkarabekir, Kışla, Kiremithane, Koza, Köklüce, Köprülü, Kürkcüler Dedepınar, Levent, Mutlu, Özgür, Pekmezli, Pttevleri, Rana Köy, Sağdıçlı, Sarıçam, Sazak, Selahattineyyubi, Serinevler, Seyhan, Sinanpaşa, Solaklı, Solaklı Zağarlı, Suluca, Şahinağa, Şehiterkutakbay, Şıhmurat, Tahsilli, Taşçı, Ulubatlıhasan, Vayvaylı, Yakapınar, Yakapınar Osb, Yamaçlı, Yavuzlar, Yenidoğan Mah, Yeşilbağlar, Yukarıçiçekli, Yunusemre, Yunusoğlu Cumhuriyet, Yunusoğlu Hacıali, Yunusoğlu Irmakbaşı, Yunusoğlu Kadıköy, Yunusoğlu Karaahmetli, Yunusoğlu mahallesi/köyü bölgelerine ve Türkiye'nin her yerine satmaktayız.

Yeni Ürün !!!

DÖKÜM MEYDAN ÇEŞMESİ
kd-341-dokum-meydan-cesmesi
kd-338-dokum-meydan-cesmesi
 
kd-340-dokum-meydan-cesmesi


 YENİ MASA AYAĞI

kd-401-dokum-masa-ayagi-aslan-ayak-arslan-ayak


 YENİ ÇEŞME

KD-330-dokum-cesme

iletisim

Merkez Ofis
Topselvi mah.Kemalpaşa cad.No:9/A
Kartal / İSTANBUL (TR)

Telefon
+90 (216) 353 39 20
+90 (216) 387 21 54

Faks
+90 (216) 374 81 31

Mail
Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

iletisim

Fabrika
Diliskelesi Mah. Liman Cad. No.:42 Dilovası Gebze / KOCAELİ (TR)

Telefon
+90 (262) 754 51 34

Faks
+90 (262) 754 51 08

Mail
Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Site Haritası