Çarşamba 23 Ekim 2019

aydinlatma-0bank-0cesme-0sandalye-0masa-0copkovasi-0korkuluk-0postakutusu-0

AKSARAY Merkez Döküm Sandalye, Ferforje Sandalye, Bahçe Sandalyesi, Cafe Sandalyesi, Döküm Sandaye imalatı

Kocaeli Döküm | CastWorld.com.tr olarak her zaman kaliteyi ucuza sunmayı ilke edindik ve döküm sandalye modellerimizi beğeninize sunduk.

Döküm sandalyeler, ferforje sandalyeler gibi demirin kesilip, bükülüp, kaynatılması ile değil, döküm madeninin eritilip kalıplara dökülmesi ile üretilir. Döküm sandalye, demir gibi çürüme özelliğine sahip değildir. İç mekan ve dış mekan kullanımlarına uygun olup, sade ve şık duruşları her zaman tercih sıralamasında en önlerde yer almalarını sağlar. Elektrostatik fırın boya ile birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Döküm sandalyeler cafelerde, restoranlarda, publarda, barlarda, bahçe düzenlemelerinde, evlerde, organizasyon işlerinde ve daha birçok farklı uygulama alanlarında gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Dayanıklı oluşları ve eşsiz güzellikleri onlara farklı bir cazibe katmaktadır. Hemen hemen her yerde rastlayabileceğiniz bu şık döküm sandalyelere direkt üreticisinden sahip olabilirsiniz.

Döküm sandalye ürünlerimizi AKSARAY Merkez Acıpınar, Ağzıkarahan, Akçakent, Akhisar, Akın, Akseki, Alasakallı, Alayhanı, Armutlu, Ataköy, Aydınlar, Babakonağı, Bağlı, Bahçeli, Bahçelievler, Bayındır, Baymış, Bayrambaba, Bebek, Bedirmuhtar, Bırlık, Boğaziçi, Borucu, Bostanlık, Boyalı, Bozcatepe, Büyükbölcek, Büyükgüve, Cankıllı, Cerit, Coğlaki, Cumhuriyet, Çağıl, Çavdarlılar, Çekiçler, Çeltek, Çerdiğin, Çiftlik, Çimeli, Çimeli, Çolaknebi, Darıhüyük, Dere, Dikmen, Divanoğlu, Ekecikgödeler, Ekecikşeyhler, Ekeciktol, Ekecikyeni, Elmacık, Ereğlikapı, Erenler, Fatih, Fatmauşağı, Gökçe, Göksügüzel, Gücünkaya, Gültepe, Hacıhasanlı, Hacılarharmanı, Hakkı Divanoğlu, Hamidiye, Hanobası Mah, Hasas, Hatipağatolu, Hırkatolu, Hürriyet, İsmailağatolu, İstiklal, Kalanlar, Kalebalta, Karacaören, Karaçayır, Karakova, Karakuyu, Karaören, Karataş, Karkın, Kazıcık, Kılıçaslan, Kocatepe, Koçpınar, Koyak, Köselli, Kurtuluş, Küçükbölcek, Küçükgüve, Küçükpörnekler, Laleli, Macarlı, Mehmetakifersoy, Meydan, Minarecik, Muhsinçelebi, Nakkaş, Nurgöz, Pamucak, Parabaşlı, Paşacık, Pınar, Pörnekler, Sağırkaraca, Salmanlı, Sapmaz, Sarıağıl, Selçuklu, Seleciköse, Sofular, Somuncubaba, Susadı, Şamlı, Şeyhhamit, Şifahane, Tacin, Taptukemre, Taşpazar, Tatlıca, Ulukışla, Ulukışlatolu, Yağan, Yalman, Yalnızceviz, Yanyurt, Yapılcan, Yavuzselim, Yavuzselimosb, Yavuzsultanselim, Yenı Mahalle, Yeni, Yenicamii, Yenipınar, Yenisanayi, Yeşilçam, Yunusemre, Zafer, Zincirli mahallesi/köyü bölgelerine ve Türkiye'nin her yerine satmaktayız.

Yeni Ürün !!!

DÖKÜM MEYDAN ÇEŞMESİ
kd-341-dokum-meydan-cesmesi
kd-338-dokum-meydan-cesmesi
 
kd-340-dokum-meydan-cesmesi


 YENİ MASA AYAĞI

kd-401-dokum-masa-ayagi-aslan-ayak-arslan-ayak


 YENİ ÇEŞME

KD-330-dokum-cesme

iletisim

Merkez Ofis
Topselvi mah.Kemalpaşa cad.No:9/A
Kartal / İSTANBUL (TR)

Telefon
+90 (216) 353 39 20
+90 (216) 387 21 54

Faks
+90 (216) 374 81 31

Mail
Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

iletisim

Fabrika
Diliskelesi Mah. Liman Cad. No.:42 Dilovası Gebze / KOCAELİ (TR)

Telefon
+90 (262) 754 51 34

Faks
+90 (262) 754 51 08

Mail
Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Site Haritası